Entre Magnolios

Apartmán

Córdoba, ŠpanělskoCalle Jose Cruz Conde 7, 14008

  • Až pro 6 hostů
  • Rozloha: 85 m²
  • Ložnice: 3

Vyberte data a zobrazte ceny

  • Prohlížení zdarmaZa prohlížení nabídek nic neplatíte.
  • Bez závazkůSamotným výběrem termínu nic nerezervujete.
  • Poznejte ubytování předemFotografie, vybavení a recenze na jednom místě.
  • Jasné podmínkyPlatební a storno podmínky uvidíte před potvrzením.

Jak zjistit dostupnost ubytování Entre Magnolios?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Entre Magnolios se nachází v obci Córdoba. „Apartmán“ má 85 m² a pojme až 6 osob. Dispozice zahrnuje 3 ložnice. K přípravě jídla slouží kuchyň nebo kuchyňský kout. V tomto apartmánu můžete využívat pračku, balkon nebo terasu a vlastní koupelnu. Vybavení kuchyně: trouba, mikrovlnná trouba, lednice, kávovar.

V budově můžete využít výtah. Medina Azahara je 10 km od ubytování.

Vzdálenosti jsou orientační. Délka trasy se může lišit.

Vzdálenosti k vybraným místům

Córdobská700 m
Medina Azahara10 km
Alcázar de los Reyes Cristianos1 km
Sotos de la Albolafia1,2 km

Odpovídá toto ubytování vašim potřebám?

Může vám vyhovovat, pokud…

Nabídka pokojů

Apartmán

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 27 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Pobyt dětí je povolen.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování — původní jazyk

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Ubytování se nachází na pěší zóně.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Ubytování je v obytné čtvrti, prosíme o zachování klidu.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • ESFCTU0000140180005089480000000000000000VFT/CO/013200

Entre Magnolios - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Výtah

Entre Magnolios na mapě: Córdoba

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v Entre Magnolios?

Přihlášení: od 14:00 do 22:00. Odhlášení: do 11:00.

Jaké ubytování nabízí Entre Magnolios?

Apartmán: až 6 osob; 85 m²; počet ložnic: 3; Samostatná postel, Samostatná postel, Manželská postel, Manželská postel. Podívejte se také na podrobnosti o vybavení.

Lze si v ubytování Entre Magnolios vařit nebo vyprat?

V tomto apartmánu je k dispozici kuchyň nebo kuchyňský kout a pračka. Vybavení kuchyně: trouba, mikrovlnná trouba, lednice, kávovar.

Povoluje Entre Magnolios domácí zvířata a účtuje příplatek?

Domácí zvířata nejsou povolena.

Je Wi-Fi v Entre Magnolios zdarma?

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Jaké vybavení nabízí ubytování v Entre Magnolios?

Apartmán: klimatizace, lednice, fén, ručníky.

Má Entre Magnolios výtah?

V budově je výtah.

Jaký je minimální věk pro samostatné přihlášení?

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 27 let.

Jak daleko je Córdoba Julio Anguita od ubytování „Entre Magnolios“?

Córdoba Julio Anguita se nachází 880 m od ubytování.

Jak daleko je letiště „Córdoba Airport“ od ubytování „Entre Magnolios“?

Córdoba Airport se nachází 7,6 km od ubytování.

Recenze ubytování Entre Magnolios

Průměrné hodnocení z 123 recenzí hostů je 9,2/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Cooper05 - 2025
10/10

Pobyt v srdci Córdoby jsme si užili v nádherném apartmánu. Prostor byl krásný, velkorysý a dokonale čistý, navíc měl skvělou polohu a nechybělo v něm nic z toho, co jsme potřebovali. Theresa, naše hostitelka, byla mimořádně ochotná a na naše potřeby reagovala velmi pohotově.

ℹ) Recenze Entre Magnolios nevyjadřují stanovisko cordoba-hotels.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10